EGXE201ELL470MK25S
MFR.Part #
EGXE201ELL470MK25S
JLCPCB Part #
C1598351
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 2000hrs@125℃ 200V 25mm 306mA@100kHz 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS