EKXL451ELL470MU25S
MFR.Part #
EKXL451ELL470MU25S
JLCPCB Part #
C1598217
Package
Plugin,D14.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 14.5mm 25mm 450V 450mA@120Hz 47uF 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS