EKMG500EMC221MJC5S
MFR.Part #
EKMG500EMC221MJC5S
JLCPCB Part #
C1598211
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 14mm 220uF 450mA@100kHz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS