ELXV350ELL102ML20S
MFR.Part #
ELXV350ELL102ML20S
JLCPCB Part #
C1598168
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.77A@100kHz 1000uF 16mm 20mm 35V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS