EKYA6R3ELL103ML25S
MFR.Part #
EKYA6R3ELL103ML25S
JLCPCB Part #
C1598015
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 16mm 2.4905A@120Hz 21mΩ 25mm 6.3V 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS