EGXF500ELL271MK15S
MFR.Part #
EGXF500ELL271MK15S
JLCPCB Part #
C1597979
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 140mΩ@100kHz 15mm 270uF 3000hrs@125℃ 50V 510mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS