EKXJ221ELL101MJ40S
MFR.Part #
EKXJ221ELL101MJ40S
JLCPCB Part #
C1597954
Package
Plugin,D10xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.22625A@100kHz 100uF 10mm 12000hrs@105℃ 220V 40mm 5mm ±20% 插件,D10xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS