EKY-800ELL331ML20S
MFR.Part #
EKY-800ELL331ML20S
JLCPCB Part #
C1597931
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.35A@100kHz 10000hrs@105℃ 16mm 20mm 330uF 7.5mm 80V ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS