EKYA500ELL122ML25S
MFR.Part #
EKYA500ELL122ML25S
JLCPCB Part #
C1597854
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2775A@120Hz 10000hrs@105℃ 1200uF 16mm 25mm 25mΩ 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS