ELXY630ETS471ML25S
MFR.Part #
ELXY630ETS471ML25S
JLCPCB Part #
C1597843
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 25mm 470uF 55mΩ 63V 7.5mm 740mA@120Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS