ELXV101ELL271MM20S
MFR.Part #
ELXV101ELL271MM20S
JLCPCB Part #
C1597752
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 18mm 20mm 270uF 5000hrs@105℃ 7.5mm 725mA@120Hz 85mΩ ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS