ELXV250ELL272MM25S
MFR.Part #
ELXV250ELL272MM25S
JLCPCB Part #
C1597684
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.645A@120Hz 18mm 25V 25mm 2700uF 27mΩ 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS