EKZN500ELL121MH15D
MFR.Part #
EKZN500ELL121MH15D
JLCPCB Part #
C1597640
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 120uF 15mm 3.5mm 50V 640mA@120Hz 65mΩ 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS