ELXY250ELL222MK40S
MFR.Part #
ELXY250ELL222MK40S
JLCPCB Part #
C1597523
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 1.7925A@120Hz 12.5mm 2200uF 22mΩ 25V 40mm 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS