EGXE500ELL331MK20S
MFR.Part #
EGXE500ELL331MK20S
JLCPCB Part #
C1597476
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 20mm 330uF 5000hrs@125℃ 50V 5mm 990mA@100kHz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS