ESMQ451ELL3R3MJC5S
MFR.Part #
ESMQ451ELL3R3MJC5S
JLCPCB Part #
C1597459
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@85℃ 3.3uF 40mA@120Hz 450V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS