EKMG350EC3222ML25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMG350EC3222ML25S
JLCPCB Part #
C1597445
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.26A@120Hz 1000hrs@105℃ 16mm 2200uF 25mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS