ELXY630ELL681ML30S
MFR.Part #
ELXY630ELL681ML30S
JLCPCB Part #
C1597429
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 1.72A@100kHz 16mm 30mm 63V 680uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS