EKY-350ETE102MK25S
MFR.Part #
EKY-350ETE102MK25S
JLCPCB Part #
C1597221
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.338A@120Hz 10000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 25mm 27mΩ 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS