EKY-250ETE152MK25S
MFR.Part #
EKY-250ETE152MK25S
JLCPCB Part #
C1597048
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.338A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 1500uF 25V 25mm 27mΩ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS