EKMQ630ETD221MJ16S
MFR.Part #
EKMQ630ETD221MJ16S
JLCPCB Part #
C1597013
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 220uF 335mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS