EKXL421ELL270MJ30S
MFR.Part #
EKXL421ELL270MJ30S
JLCPCB Part #
C1596870
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 27uF 300mA@120Hz 30mm 420V 5mm ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS