EKZN100ELL392MK25S
MFR.Part #
EKZN100ELL392MK25S
JLCPCB Part #
C1596817
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 12.5mm 19mΩ 2.4A@120Hz 25mm 3900uF 5mm ±20% Plugin,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS