ESMG500ELL681MK25S
MFR.Part #
ESMG500ELL681MK25S
JLCPCB Part #
C1596791
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 25mm 50V 5mm 680uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS