EKYB100ELL472MK30S
MFR.Part #
EKYB100ELL472MK30S
JLCPCB Part #
C1596711
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12.5mm 2.86A@100kHz 30mm 4700uF 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS