ESMQ401ELL100MJ16S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMQ401ELL100MJ16S
JLCPCB Part #
C1596627
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 10uF 16mm 2000hrs@85℃ 400V 5mm 90mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS