ELXZ250ELL122MK25S
MFR.Part #
ELXZ250ELL122MK25S
JLCPCB Part #
C1596604
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 1200uF 25V 25mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS