EKMQ201ELL1R0MF11D
MFR.Part #
EKMQ201ELL1R0MF11D
JLCPCB Part #
C1596462
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 16mA@120Hz 1uF 2.5mm 200V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS