ESMQ250ELL471MJC5S
MFR.Part #
ESMQ250ELL471MJC5S
JLCPCB Part #
C1596349
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@85℃ 25V 470uF 5mm 825mA@100kHz ±20% Plugin,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS