ELXZ250ETD681MJ20S
MFR.Part #
ELXZ250ETD681MJ20S
JLCPCB Part #
C1596145
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 20mm 25V 5000hrs@105℃ 52mΩ 5mm 680uF 732mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS