ELXY630ELL151MJ25S
MFR.Part #
ELXY630ELL151MJ25S
JLCPCB Part #
C1596140
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
10mm 150uF 25mm 5000hrs@105℃ 5mm 63V 783mA@100kHz ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS