ELXV350EC3681MK25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXV350EC3681MK25S
JLCPCB Part #
C1596135
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.7A@100kHz 12.5mm 25mm 35V 5000hrs@105℃ 5mm 680uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS