EGXE630ELL101MJ16S
MFR.Part #
EGXE630ELL101MJ16S
JLCPCB Part #
C1596128
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+125℃ 100uF 10mm 16mm 3000hrs@125℃ 5mm 63V 690mA@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS