EKYB6R3ELL272MJ25S
MFR.Part #
EKYB6R3ELL272MJ25S
JLCPCB Part #
C1596090
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4325A@120Hz 10mm 25mm 2700uF 31mΩ 5mm 6.3V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS