EGXE100ETD102MJ20S
MFR.Part #
EGXE100ETD102MJ20S
JLCPCB Part #
C1596037
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 1000uF 10V 10mm 20mm 3000hrs@125℃ 5mm 950mA@100kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS