ELXV500EMC331MK20S
MFR.Part #
ELXV500EMC331MK20S
JLCPCB Part #
C1595868
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.19A@100kHz 12.5mm 20mm 330uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS