ELXV101ETD330MJ16S
MFR.Part #
ELXV101ETD330MJ16S
JLCPCB Part #
C1595847
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 10mm 16mm 175mA@120Hz 3000hrs@105℃ 330mΩ 33uF 5mm ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS