EKZN100ELL122MJ16S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKZN100ELL122MJ16S
JLCPCB Part #
C1595709
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10000hrs@105℃ 10V 10mm 1200uF 16mm 38mΩ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS