ESMG161ELL330MJ20S
MFR.Part #
ESMG161ELL330MJ20S
JLCPCB Part #
C1595567
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2000hrs@85℃ 20mm 33uF 369mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS