EGXL250EC5331MJ16S
MFR.Part #
EGXL250EC5331MJ16S
JLCPCB Part #
C1595565
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+125℃ 1.05A@100kHz 10mm 16mm 25V 330uF 5000hrs@125℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS