EGXE500ETC470MH12D
MFR.Part #
EGXE500ETC470MH12D
JLCPCB Part #
C1595508
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+125℃ 12mm 2000hrs@125℃ 280mA@100kHz 3.5mm 47uF 50V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS