ELXV350ELL471MJ30S
MFR.Part #
ELXV350ELL471MJ30S
JLCPCB Part #
C1595309
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 30mm 35V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS