EKMG250EMC102MJ20S
MFR.Part #
EKMG250EMC102MJ20S
JLCPCB Part #
C1595266
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1.02A@100kHz 1000hrs@105℃ 1000uF 10mm 20mm 25V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS