ESMQ500ELL220ME11D
MFR.Part #
ESMQ500ELL220ME11D
JLCPCB Part #
C1595173
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2000hrs@85℃ 22uF 2mm 50V 5mm 95mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS