ESMQ100ELL221ME11D
MFR.Part #
ESMQ100ELL221ME11D
JLCPCB Part #
C1595165
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 11mm 2000hrs@85℃ 220uF 240mA@120Hz 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS