ESMG161ELL4R7MF11D
MFR.Part #
ESMG161ELL4R7MF11D
JLCPCB Part #
C1594950
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 120mA@100kHz 160V 2.5mm 2000hrs@85℃ 4.7uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS