EGXE250ELL471MJ20S
MFR.Part #
EGXE250ELL471MJ20S
JLCPCB Part #
C1594739
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 20mm 25V 3000hrs@125℃ 470uF 475mA@120Hz 5mm 75mΩ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS