ELXZ160ETD681MJ16S
MFR.Part #
ELXZ160ETD681MJ16S
JLCPCB Part #
C1594690
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 16mm 5000hrs@105℃ 5mm 630mA@120Hz 680uF 68mΩ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS