ELXV500ELL121MJ16S
- MFR.Part #
- ELXV500ELL121MJ16S
- JLCPCB Part #
- C1594355
- Package
- Plugin,D10xL16mm
- Description
- -55℃~+105℃ 10mm 120mΩ 120uF 16mm 3000hrs@105℃ 377.5mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS