EKXE201ELL150MJ16S
MFR.Part #
EKXE201ELL150MJ16S
JLCPCB Part #
C1594171
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 15uF 16mm 200V 5mm 90mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS